16 stycznia 2024

Witamy na portalu informacyjnym FEPŻ 2021-2027

Beata Ciepła, Prezes Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności

Szanowni Państwo, 

Rusza kolejny, program wsparcia żywnościowego dla osób potrzebujących: Fundusze Europejskie Na Pomoc Żywnościową 2021-2027, który jest kontynuacją już historycznego Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.  

Sieć trzydziestu Banków Żywności na terenie całej Polski jest gotowa do działania, magazynowania i dystrybuowania pomocy oraz organizacji działań towarzyszących. Wierzę, że wspólnymi siłami dotrzemy z pomocą do tych, którzy jej najbardziej potrzebują.  

Niezależnie od tego czy są Państwo beneficjentem lub beneficjentką pomocy, reprezentują organizację pomocową czy Ośrodek Pomocy Społecznej  – na tej stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje o pomocy żywnościowej oraz współpracy z Bankiem Żywności w ramach Funduszy Europejskich na Pomoc Żywnościową.  

W razie pytań służymy pomocą i informacją zapraszam do kontaktu droga elektroniczną: fepz@bankizywnosci.pl 

Beata Ciepła,

Prezes Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności

7 marca 2024

Seminarium on-line dla organizacji partnerskich współpracujących z FPBŻ – 25 marca br.

W związku z rozpoczynającą się realizacją Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową PP 2023 współfinasowanego przez Europejski Fundusz Społeczny Plus –  Zarząd i Biuro Federacji Polskich... czytaj dalej

22 lutego 2024

Terminy spotkań informacyjnych dla OPL

Przedstawiamy harmonogram Spotkań Informacyjnych dla przedstawicieli Organizacji Partnerskich Lokalnych dotyczących wdrożenia Programu FEPŻ PP 2023  wraz z omówieniem i prezentacją narzędzi... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności